درباره ما

درباره درس‌آپ:

سامانه آموزشی درس‌آپ، بستری قدرتمند برای استفاده کارا از امکانات فضای مجازی در راستای توسعه دانش و فناوری از طریق مشارکت تمامی بازیگران عرصه آموزش کشور می‌باشد. در این سامانه انواع روش‌های بهره‌گیری از آموزش مجازی مانند آموزش با محوریت یادگیرنده، آموزش مربی‌محور، آموزش تلفیقی و… قابل پشتیبانی و اجرا است.

ابزارهای قدرتمند ارائه دوره همچون نمایش فیلم، انواع سؤالات تعاملی، گرافیکی و پیشرفته، آزمایشگاه‌های مجازی، انواع محتواهای متنی، بحث و گفتگو و… به مربیان امکان ارائه طرح‌درس‌های بسیار متنوع و اثربخشی را می‌دهد.

فراگیران در هر زمان و مکان می‌توانند از دوره‌های کاربردی و تعاملی استفاده نمایند و در تعامل‌های مختلف با مربی‌ها، همکلاسی‌ها و استادیاران، محتوا‌های تعاملی و… را مطابق با مسیر یادگیری مورد علاقه خود یاد بگیرند. زیرساخت‌های ایجاد و تولید دوره‌های آموزشی به صورت کاملاً مشارکت‌پذیر و تا حد امکان ساده و کاربر‌پسند بوده و ضمن ارائه امکانات بسیار متنوع در زمینه ایجاد دوره مانند امکان تولید محتوای تیمی، مدیریت انتشار محتوا، قواعد نمره‌دهی جذاب، مدیریت ارائه تمرینات و آزمون‌ها و… امکان مشارکت سطوح مختلف متخصصین موضوعات متنوع جهت مشارکت در ارائه محتوای آموزشی را، پس از آموزشهای اولیه مباحث و استانداردهای آموزشی به طور مستقیم و توسط خودشان دارا می‌‌باشد.

ما در این سامانه برآنیم تا همه بازیگران عرصه آموزش کشور از سازمانها و نهادهای آموزشی تا اساتید، مربیان و مدرسان و متخصصین حوزه‌های مختلف، کارشناسان و متخصصین حوزه علوم تربیتی، علاقمندان حوزه آموزش و تمامی فراگیران مختلف را در کنار هم جمع نماییم تا همه با هم و در کنار هم گامی رو به جلو در راستای اعتلای علم و فرهنگ این مرز و بوم برداریم.

 

درباره شرکت توسعه دهنده درس‌آپ:

شرکت مهرپارس در سال ۱۳۸۸ با رویکرد تولید دانش بنیان در حوزه های فنی و مهندسی تاسیس گردید. هم اکنون فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با ترکیبی از نخبگان دانشگاهی سوابق درخشانی را برای مهرپارس به ارمغان آورده است.

حوزه هایی همچون طراحی، تولید، بومی سازی و مشاوره در حوزه هایی نظیر زیرساخت های مبتنی بر وب، موبایل (Android, ios)، امنیت  داده و اطلاعات، مهاجرت به Open Source و مهاجرت به لینوکس، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و ….

احساس نیاز و خلاء جدی در فضای آموزشی و یادگیری با استفاده از بسترهای نوین آموزش مجازی و همچنین حضور همزمان متخصصین فناوری اطلاعات و متخصصین آموزشی و تربیتی در کنار یکدیگر موجب تاکید و حرکت پر شتاب مهرپارس به سمت فعالیت های عمیق و اثرگذار در حوزه طراحی تولید و بومی سازی سامانه های بسیار بزرگ آموزشی گردیده است.

در حال حاضر شرکت با ترکیب بسیار خوب متخصصین خود و با تکیه بر تجربه چندین ساله در بخش پیاده سازی و مشاوره اجرای طرح های فناورانه دارای محصولات و سرویس های متعدد در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و به ویژه آموزش و یادگیری محازی است. مهر پارس از سال ۹۶ علاوه بر انجام پروژه های سفارش مشتری خود توان خود را بروی سرویس های ملی در آمورش مجازی متمرکز نموده است و در آینده نه چندان دور نیز وارد حوزه های منطقه ای و بین اللملی خواهد شد.